Гуманітарна організація скорочує місію в Афганістані на тлі нападів на співробітників Міжнародний комітет Червоного Хреста оголосив про скорочення своєї місії в Афганістані на тлі атак на співробітників гуманітарної організації. Про це заявила глава представництва Червоного Хреста в Афганістані Моніка Занареллі, передає Reuters.

Червоний Хрест оголосив про скорочення своєї місії в Афганістані

42 машини, які живляться лише завдяки сонячним панелям, вирушили з північного міста Дарвін до південного Аделаїда через австралійську пустелю. Більшість учасників ралі, як очікується, подолають маршрут за тиждень. Середня швидкість електромобіля на сонячних батареях становить близько 90-100 кілометрів на годину, пише DW.

В Австралії проходять перегони електромобілів на сонячній енергії

Європейський союз звернутися в Європейський суд з вимогою покарати Ірландію за затягування строків стягнення з Apple 13 млрд євро визнані неправомірними податкових субсидій і відсотки з них, якими користувалася компанія в цій країні. Про це заявила член Європейської комісії з конкуренції Маргрете Вестагер, йдеться в повідомленні ЄК.

ЄС подасть в суд на Ірландію за затягування стягнення з Apple 13 млрд євро

Французька поліція повідомила про те, що запобігла теракту перед матчем «ПСЖ» – «Бордо» (6:2) в минулу суботу. Саморобна бомба була знайдена близько 4 години ранку поруч зі стадіоном «Парк де Пренс». Бомба мала вибухнути після дзвінка з мобільного телефону, пише Daily Mail.

У Парижі запобігли потужному теракту перед футбольним матчем