На Мадагаскарі стався спалах чуми, десятки жертв

На Мадагаскарі стався спалах епідемії чуми, десятки жертв і більше сотні хворих, повідомляє прес-служба Всесвітньої організації охорони здоров'я.

 

"ВООЗ швидко нарощує зусилля, реагуючи на спалах чуми на Мадагаскарі, яка поширилася на столичні і портові міста, за кілька тижнів заразивши понад 100 осіб", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, на Мадагаскарі легеневою чумою захворіли 114 людей, 21 з яких помер. "ВООЗ стурбована тим, що чума може поширитися далі, так як вона вже з'явилася в декількох містах на початку сезону епідемій", - заявила представник ВООЗ на Мадагаскарі Шарлортта Ндіайє. Вона додала, що ВООЗ здійснює підтримку в лікуванні та моніторингу ситуації з епідемією чуми. "Наші команди перебувають на місцях у Мадагаскарі, надаючи технічні рекомендації, проводячи оцінки, підтримуючи спостереження за хворобами і взаємодіючи з громадами. Ми робимо все можливе для підтримки зусиль уряду, в тому числі шляхом координації дій у сфері охорони здоров'я", - підкреслила Ндіайє.

Так, організація виділила 300 тис. доларів з надзвичайних фондів. Загальна кількість коштів, виділених ВООЗ на боротьбу з чумою на Мадагаскарі, досягло 1,3 млн доларів.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter