Bloomberg: Росія продає вугілля з окупованих районів Донбасу на міжнародних ринках

Росія допомагає бойовикам на Донбасі продавати вугілля на міжнародних ринках, уникаючи торгівельної блокади з боку українського уряду, оскільки зусилля щодо реалізації мирної угоди залишаються примарними. Про це пише Bloomberg з посиланням на заступника міністра економіки Росії Сергія Назарова.

 

За його словами, сепаратисти за серпень відправили в Росію близько 1 мільйона тонн вугілля через спільній кордон, збільшивши прибуток для підтримки 4-мільйонного населення відокремлених районів на Сході України. Росія повторно експортує це вугілля до третіх країн через свої морські порти, заявив Назаров, підтвердивши звинувачення української сторони в тому, що РФ сприяє розвитку торгових зв'язків з повстанцями.

"Тепер вони вирішують всі свої проблеми з соціальною інфраструктурою, бюджетом та пенсіями", - сказав Назаров, який у червні був внесений до санкційного списку США за керування "проектами у сфері транспорту, торгівлі, енергетики, податків і фінансовому секторі" для проросійських сепаратистів.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter