Гриневич: у 2018 році ЗНО для вступу до магістратури буде введено для міжнародного права і з іноземних мов для гуманітарних спеціальностей

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявляє, що 2018 року ЗНО для вступу до магістратури буде введено для спеціальності "Міжнародне право" і з іноземних мов для гуманітарних спеціальностей, повідомляє Інтерфакс-Україна.

 

"На наступний рік ми збираємося ввести також зовнішнє незалежне оцінювання не тільки на "Право", але і на "Міжнародне право", - сказала міністр.

Окрім того, 2018 року планується реалізувати пілотний проект зовнішнього тестування з іноземних мов для вступу до магістратури на гуманітарні спеціальності. Взяти участь в пілотному проекті ВНЗ зможуть на добровільній основі.

На тестування для вступу до магістратури на спеціальність "Право" 2017 року зареєструвалося 16,9 тисяч осіб. При цьому міністр підкреслила, що конкурс на бюджетні місця є високим, оскільки на "Право" 2017 року виділено 2,35 тисячі місць.

В рамках тесту абітурієнти повинні здавати іноземні мови, проте кілька сотень з них не будуть це робити, так як вже мають міжнародні сертифікати, що підтверджують знання іноземних мов. Всього відкрито 75 пунктів тестування.

"Ми сподіваємося, що отримаємо насправді достовірні результати, які для нас дуже важливі, тому що ми зможемо оцінити рівень підготовки наших бакалаврів", - сказала Гриневич.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter