"Укроборонпром" заявив про успішне тестування зенітного комплексу "Шилка"

Державний концерн "Укроборонпром" заявив про успішне тестування зенітно-гарматного комплексу "Шилка" від Балаклійського ремонтного заводу, повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

 

"Приймально-здавальні випробування зенітно-гарматного комплексу ЗСУ-23-4 "Шилка" перед передачею замовнику проходили на спеціальному полігоні в Харківській області у присутності представників Збройних сил України", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час тестування була повністю перевірена робота всіх систем бойової машини, включаючи ведення вогню з 23-мм счетверенной автоматичної гармати, загальна скорострільність якої становить 3400 пострілів в хвилину.

"Первинне призначення “Шилки” – захист від ворожих літків та вертольотів, але в умовах гібридної війни на Донбасі, українські бійці знайшли нове застосування цій бойовій машині. “Шилка” є ефективним засобом ураження наземних цілей. Скорострільність, швидкість та маневреність “Шилки” дозволяє застосовувати її для придушення вогневих позицій противника", - наголошує прес-служба концерну.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter