У Дніпрі створили майже півкілометровий мурал

Цієї суботи понад кілька сотень дніпрян зібралися, щоб створити найбільший у місті зразок монументального живопису у рамках першого Фестивалю муралів Mural Fest Dnipro, повідомляє УНІАН.

 

Разом із професійними художниками містяни перетворили занедбаний паркан промзони у яскравий мурал. Мер Дніпра Борис Філатов залишив графічний підпис біля зображення одного з найвпізнаваніших символів міста – I love Dnipro. "Думаю, у нас усе вийшло. Містяни задоволені. Фестиваль муралів – це культурологічно дещо контроверсивна річ. Тим не менш, тематика фестивалю є життєствердною. У нас індустріальне місто, і коли на дев’ятьох багатоповерхівках розквітли квіти, полетіли птахи та з’явилися прекрасні жіночі обличчя, – це освіжило міське середовище", – зазначив мер Борис Філатов.

У департаменті стратегічного розвитку Дніпра запевняють: для проведення цього заходу зібрали найкращі світові тренди монументального живопису. Довжина вуличної картини, що розташована на з'їзді з Кайдацького мосту в напрямку ж/м "Покровський", сягає понад 450 м. Щоб розфарбувати його, знадобилося близько 800 балончиків із фарбою. Загалом протягом фестивалю митці використали їх майже 3 тис.

У процесі створення муралу паркан розділили на окремі зони – ніби велику розмальовку. У кожній секції зобразили різні сюжети. Зокрема, знакові місця Дніпра, різні абстракті візерунки. Малювали й на тему спорту, зокрема, візуалізували легкоатлетів і велосипедистів. Mural Fest Dnipro тривав цілий місяць.

Ще одна мета фестивалю – благочинність. Під час створення фінального муралу всі охочі могли зробити грошовий внесок на лікування десятирічного Юрія Морозова, який має проблеми з хребтом.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter