США перевірятимуть акаунти в соцмережах перед видачею віз

Адміністрація Трампа оприлюднила нову анкету для отримувачів візи, в якій з'явилися запитання про особисті дані у соціальних мережах за останні 5 років і біографічну інформацію за 15 років. Про це повідомляє  Reuters, посилаючись на документ.

 

Зазначається, що відтепер консульські посадові особи можуть запросити всі попередні номери паспортів, дані з соціальних мереж за 5 років, адреси електронної пошти та номери телефонів, а також біографічну інформацію за останні 15 років, включаючи адреси мешкання, місця роботи і історію подорожей, якщо будуть вважати це за потрібне.

"Чиновники будуть запитувати додаткову інформацію, якщо вони визначать, "що така інформація необхідна для підтвердження особи або проведення більш суворої перевірки на предмет національної безпеки", - пояснив представник Держдепартаменту.

Не зважаючи на те, що запитання мають добровільний характер, відмова надавати інформацію може відтермінувати або перешкодити обробці індивідуальної візи.

Як зазначає видання з посиланням на Держдеп, нова анкета є частиною зусиль для посилення перевірки потенційних відвідувачів США, яка була схвалена 23 травня Управлінням з питань управління та бюджету.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter