Україна підготувала міжнародно-правовий запит у Національне управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (NASA) з надання допомоги в озслідуванні можливого порушення екологічної безпеки при будівництві Росією Керченського мосту, повідомляє "Українська правда".

Прокуратура Криму звернеться за допомогою до NASA через Керченський міст

Перший тунель для кораблів збудують у Норвегії, він з'єднає 2 фіорди. Оскільки Норвезьке море штормить як мінімум 100 днів на рік, третину року кораблям небезпечно перевозити пасажирів та вантажі цим маршрутом. Саме для вирішення такої проблеми і вирішили створити судноплавний тунель, повідомляє УНІАН.

У Норвегії побудують перший у світі тунель для кораблів

Інтерпол оголосив у державний та міждержавний розшуки 52 картини Музейного фонду України художників XVIII-XIX століття, які у березні 2014 року незаконно передали до Сімферопольського художнього музею, повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

Інтерпол оголосив у розшук цінні картини з музею окупованого Сімферополя

У столиці на ринку нерухомості пропонують 76,5 тисячі квартир на первинному ринку. Їхня кількість постійно збільшується. Один квадратний метр однокімнатної квартири в середньому коштує 806 доларів, двокімнатної - 796 доларів, трикімнатної - 892 долари. Тобто невелика квартира на 30 "квадратів" коштуватиме від півмільйона гривень, повідомляє ТСН.

У Києві не можуть продати понад 76 тисяч квартир у новобудовах

За результатами цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання 285 осіб отримали 200 балів з одного предмету. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, пише УНІАН.

Результати ЗНО в Україні: найвищий бал з одного предмету отримали 285 випускників

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України розробила законопроект про обов'язкову реєстрацію абонентів мобільного зв'язку. Згідно з документом, відомство збирається зобов'язати телеком-компанії збирати персональні дані усіх без винятку користувачів, пише  Ліга. Бізнес.

В Україні хочуть реєструвати всіх мобільних абонентів

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявляє, що 2018 року ЗНО для вступу до магістратури буде введено для спеціальності "Міжнародне право" і з іноземних мов для гуманітарних спеціальностей, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Гриневич: у 2018 році ЗНО для вступу до магістратури буде введено для міжнародного права і з іноземних мов для гуманітарних спеціальностей

На Чорнобильській атомній електростанції почалися "холодні" випробування сховища відпрацьованого ядерного палива СВЯП-2. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з управління зоною відчуження у Facebook.

На ЧАЕС почалися "холодні" випробування сховища СВЯП-2