Рейдерське захоплення будівлі у Києві, на вулиці Тампере, 5

ДП "Апрітек", якому належить будівля за адресою - вул. Тампере, 5 у Києві, стало жертвою рейдерської атаки. За словами заступника директора ДП "Апрітек" Вікторії Трубіцької, схемою по "віджиманню" нерухомості керував громадянин Коваленко Д.В., який з 2012 року розшукується поліцією за вчинення шахрайських дій.

9 червня 2016 року зловмисники з підробними документами звернулися до приватного нотаріуса і незважаючи на безліч порушень в цих документах, отримали реєстрацію нового власника ТОВ "Стессо", якому рінше ДП "Апрітек" передало будівлю на вул. Тампере, 5. Наступної ночі до будівлі приїхала особа, яка назвала себе новим директором та за допомогою приблизно 15-ти озброєних чоловіків захопили об'єкт.

Не зважаючи на захоплення, старі власники змогли повернути нерухомість до ДП "Апрітек", якому вона належала раніше.  Крім цього, вони звернулися в Адміністративний суд щодо спроби рейдерського захоплення.

Але зловмисники і не думали здаватися та подали скаргу у спеціальну комісію при Мін'юсті. На жаль, всуперечь рішенню суду та кримінальному розслідуванню, Комісія з питань розгляду скарг в сфері державної реєстрації, за головуванням заступника міністра юстиції П. Мороза скасувала дію щодо повернення у власність будинку за адресою вул. Тампере, 5.  Не зрозуміло, яким чином заступник міністра підписує такі рішення комісії, коли відкрите кримінальне провадження та будівля знаходиться під арештом.

ДП "Апрітек" чекає на засідання суду, яке відбудеться 1 листопада і має надію на те, що будівля буде повернена законному власнику.  Але зловмисники і сьогодні намагаються продати цю нерухомість, розповідаючи потенційним покупцям про те, що їхні зв'язки в прокуратурі Дніпровського району столиці допоможуть їм зняти арешт зі спірної будівлі. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter