Відео сутичок після затримання Саакашвілі

Сьогодні, 5 грудня, в Києві на вулиці Костьольній, де проживає екс-губернатор Одеської області Мехеіл Саакашвілі, якого сьогодні затримали правоохоронці, почалися сутички (відео за посиланням)

 

Так, активісти не пропускали машину, в якій знаходився Саакашвілі, і намагалися перегородити дорогу припаркованими машинами. Силовики ж зі своєї сторони намагалися спустити машину, в якій знаходився екс-губернатор Одещини, на Європейську площу.

Прес-секретар Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко заявив про те, що в ході сутичок постраждали декілька осіб, у тому числі й правоохоронці. Про це повідомила прес-служба МВС у Facebook . "Декілька осіб, в тому числі правоохоронці, постраждали під час зіткнень. Щойно при нас одна жінка розбила скло поліцейської машини і вона буде затримана за такі дії", - сказав Шевченко.

Нагадуємо, що сьогодні у центрі Києва через сутички на місці затримання лідера "Рух нових сил" Мехеіла Саакашвілі  було перекрито рух на Хрещатику, вулиці Грушевського та Європейській площі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter