На Одещині хочуть нагородити двох підлітків, які врятували 23 дитини дітини із пожежі у дитячому таборі

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов ініціював нагородження двох підлітків, які врятували в ніч на 16 вересня під час пожежі в дитячому комплексі «Вікторія» понад 20 дітей. Про це Степанов повідомив у Facebook.

 

Зокрема, він підписав подання президенту України Петру Порошенку про нагородження медалями «За врятоване життя» 13-річного Максима Тихончука і 16-річної Катерини Ной, які також були в ніч пожежі в дитячому муніципальному спортивно-оздоровчому комплексі «Вікторія» і врятували 23 дитини. Степанов також звернувся до голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з проханням підтримати це подання.

За даними депутата Одеської міської ради Олександра Іваницького, Тихончук виніс із палаючого корпусу 15 дітей. «У понеділок просто пішов на уроки в школу, з обпаленими руками... Скромний, сильний, добрий чоловік, яким можуть пишатися його батьки і вся країна», - зазначив Іваницький. Ной врятувала 8 дітей віком від 8 до 10 років, отримавши опіки ніг і верхніх дихальних шляхів. Коли її привезли в лікарню, втратила свідомість. Як зазначає Іваницький, вона є танцюристкою ансамблю «Адель», вихованці якого відпочивали в корпусі, що загорівся.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter