У Конго в результаті сутичок поліції з демонстрантами загинули 27 осіб

В Демократичній Республіці Конго загинули в результаті зіткнень між демонстрантами і поліцією щонайменше 27 людей, включаючи трьох поліцейських. Про це повідомляє Reuters.

 

Сили безпеки Конго розстріляли натовп, щоб розігнати протестуючих в Кіншасі, убивши 11 членів BDK і 10 спостерігачів. Більшість смертей сталися в столиці, де члени сепаратистського угрупування виступили проти президента Джозефа Кабіли і напали на в'язницю в понеділок.

"Потрібні оперативні та неупереджені розслідування, щоб визначити, хто несе відповідальність за смерть. Насильство з боку протестуючих або надмірне застосування сили силами безпеки не повинно допускатися, і відповідальні повинні бути притягнуті до відповідальності", - сказав директор Human Rights в Центральній Африці Іда Сойєр.

В ООН заявляли, що в провінції Касаї в Демократичній Республіці Конго в період з 12 березня до 19 липня було вбито щонайменше 251 людину. Очевидці розповідали, що людей спалюють живцем або буквально "рубають на шматки". Також наголошують, що насильство вчиняють "за потурання уряду".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter