До Дня Незалежності Донеччина повністю відмовиться від електрики з окупованих територій

Прифронтові міста Авдіївку та Красногорівку, які раніше отримували електроенергію по лініях з боку окупованих територій, перепідключили. Про це заявив очільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, пише ТСН.

 Зараз електроенергію з ОРДО отримують лише декілька сіл поблизу Горлівки, які також планується перепідключити до підконтрольній Україні енергетичній мережі до Дня Незалежності.

"Ще орієнтовно на початку року баланс перетоків електроенергії з тієї сторони і з нашої туди був для України мінус 30 млн грн на місяць. Тобто, так звана "ДНР" постачала нам електроенергію із Зуївки через Макіївку, а ми постачали їм. У нас були підключені з тієї сторони Красногорівка, Авдіївка, Бахмутка, Жованка, Зайцеве і ще ряд населених пунктів. Торік ми перепідключили Красногорівку, в цьому році в квітні нарешті завершили перепідключення Авдіївки", - зазначив глава адміністрації.

За словами Жебрівського, після обстрілів бойовиків Жованка більше року була без світла.

"Зараз ми проводимо і там перепідключення. І до Дня Незалежності точно, намагатимемося і раніше, підключимо Жованку, Зайцеве, Бахмутку і Піски до енергетичної мережі контрольованої Україною території", - запевнив він. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter