На Житомирщині СБУ викрила корупційну схему по реалізації плазми крові

У Житомирській області співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та Нацполіцією припинили корупційний механізм продажу за заниженими цінами резервів плазми крові, повідомляє прес-центр СБУ.

 

"Правоохоронці встановили, що посадові особи реалізовували плазму крові, виготовлену комунальним закладом "Обласний центр крові" Житомирської обласної ради та двома її філіями, фіктивним комерційним структурам у два з половиною рази дешевше собівартості. В подальшому ділки реалізовувала плазму крові легальної фармацевтичної компанії, яка виробляла високовартісний медпрепарат для подальшого експорту", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що під час обшуків в приміщенні Житомирського обласного центру крові та двох його районних філіях офісах і офісах комерційних структур, зареєстрованих в Києві, СБУ вилучила документацію, яка доводить здійснення нелегальної операції і продаж плазми крові фіктивним структурам. За попередніми підрахунками, комунальному підприємству завдано збитків у розмірі майже 2 млн гривень. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter