«Кловська» буде першою станцією, яка відмовиться від жетонів вже на початку серпня

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" заявило, що першою станцією метро, яка буде максимально автоматизована та відмовиться від жетонів, стане "Кловська", повідомляється на сторінці підприємства у Facebook.

Авіація ДСНС надає допомогу Чорногорії в гасінні лісових пожеж

Авіація Державної служби з надзвичайних ситуацій України почала роботи з гасіння пожеж в Чорногорії, де внаслідок тривалої спеки, сильних поривів вітру та відсутності дощів вогонь швидко поширюється і є загроза розповсюдження на будинки передмість. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

У Луганській області зник безпілотник ОБСЄ

17 липня у Луганській області поблизу підконтрольного "Луганській народній республіці" селища Металіст пропав безпілотний літальний міні-апарат Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ), повідомляє прес-служба організації.

Черниш: На Донбасі відсутня якісна питна вода, також існує загроза нестачі питної води в Маріуполі

Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш повідомив про відсутність якісної питної води на Донбазі, а також існування загрози нестачі питної води в Маріуполі. Про це він розповів в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

В Одеській області перекрили канал нелегальної міграції до ЄС

В Одеській області перекрили канал нелегальної міграції до країн Євросоюзу, а також виявили групу іноземців, які перебували в Україні з порушенням законодавства, йдеться в повідомленні Національної поліції Одеської області.

В Україні зафіксовані нові випадки ботулізму: Сироватки проти ботулізму у регіонах країни немає

В Україні зафіксований випадок ботулізму через вживання рибної консерви промислового виробництва. Про це написала на своїй сторінці у Facebook провідний інфекціоніст України професор Ольга Голубовська.