За результатами цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання 285 осіб отримали 200 балів з одного предмету. Про це сьогодні під час брифінгу повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, пише УНІАН.

Результати ЗНО в Україні: найвищий бал з одного предмету отримали 285 випускників

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України розробила законопроект про обов'язкову реєстрацію абонентів мобільного зв'язку. Згідно з документом, відомство збирається зобов'язати телеком-компанії збирати персональні дані усіх без винятку користувачів, пише  Ліга. Бізнес.

В Україні хочуть реєструвати всіх мобільних абонентів

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявляє, що 2018 року ЗНО для вступу до магістратури буде введено для спеціальності "Міжнародне право" і з іноземних мов для гуманітарних спеціальностей, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Гриневич: у 2018 році ЗНО для вступу до магістратури буде введено для міжнародного права і з іноземних мов для гуманітарних спеціальностей

На Чорнобильській атомній електростанції почалися "холодні" випробування сховища відпрацьованого ядерного палива СВЯП-2. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з управління зоною відчуження у Facebook.

На ЧАЕС почалися "холодні" випробування сховища СВЯП-2

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Луганській області надано дозвіл на будівництво 134-метрової телевежі у Новоайдарському районі. Про це пише УНІАН з повідомленням на прес-службу інспекції.

На Луганщині побудують нову телевежу для трансляції українських каналів на окупованих територіях

Публічна акціонерна компанія "Укрзалізниця" змінить маршрут курсування двоповерхового пасажирського електропоїзда чеської компанії Škoda, який з 29 липня курсуватиме за маршрутом Харків - Київ - Харків, а на сьогодні сполучає Київ з Харковом, Полтавою і Вінницею, повідомляє УНІАН.

Двоповерховий поїзд Škoda з 29 липня курсуватиме за маршрутом Харків - Київ - Харків

51 громадянин України отримав відмову у в’їзді на територію Європейського Союзу за час дії безвізового режиму з ЄС. Про це розповів речник Державної прикордонної служби Олег Слободян під час прес-конференції, повідомляє Еспресо.

51 громадянину України було відмовлено у безвізових подорожах до ЄС